30.05.2017р. Екскурсія за маршрутом: "Кам'янець - Подільський - Хотин"

30травня 2017 року учні нашої школи разом зі своїми класоводами Козача Н.І., Сорочук Г.А., Боднар Л.В., Шпуляк О.А. директором школи Бінч Л.Є., та батьками відвідали місто Кам'янець-Подільський, щоб познайомитися з архітектурними пам'ятками Поділля.

/Files/photogallery/1609/DSC03791.JPG

У Кам’янці-Подільському протікає річка Смотрич, яка своєю течією утворює петлю – обтікає навкруги високі гори, не доходячи до цього річища на кілька метрів, повертає і тече далі.

Ми були вражені Замковим турецьким мостом, який побудований без жодного кріплення. Це суцільний кам’яний мур, який нагадує греблю. За свідченням істориків, аналогів такого мосту на теренах України немає.

Далі наша увага була прикута до Кам’янець – Подільської фортеці. Старовинні мури, укріплення, високі вежі – все це було перед нашими очима. Із розповіді екскурсовода ми дізналися, що саме тут у 1818-1823 роках був ув’язнений український Робін Гуд, Устим Кармелюк, ватажок селянських бунтів проти поміщиків. У дворі старовинної пам’ятки знаходиться боргова яма, у яку вкидали неплатників податків.

Ще одним із вражаючих об’єктів фортеці є величезний колодязь, висічений у скельній породі завглибшки сорок метрів. В хід колодязь пускався за допомогою величезного дерев’яного колеса, яке крутили ув’язнені фортеці.

/Files/photogallery/1609/DSC03848.JPG

Ще більше вражень і емоцій ми отримали від побаченого у Хотині.

/Files/photogallery/1609/DSC03815.JPG

Хотинська фортеця також належить до семи чудес України і є державною історичною пам’яткою. Ми оглянули будівлі внутрішнього двору, склади, казарми, підземелля вежі. В центрі замкового подвір’я знаходиться величезний колодязь завглибшки 65 метрів і завширшки три метри.

Це була чудова екскурсія!

28.04.2017р. Екскурсія "Цвітуть сади на Україні"

Природа навесні — це особливий світ, який вражає своєю незвичайністю, красою. Про прихід весни повідомляють: дзвінке дзюрчання струмочків, веселий щебет птахів. З-під талого снігу визирають перші проліски. І ось уже вони, немов сніг, покривають лісові галявини ніжним килимом. Потім починають набухати бруньки на деревах, і з’являються крихітні зелені листочки, сади потопають у квітах. Спілкування з природою, навіть просто її споглядання, приносить нам радість. Тому сьогодні вчителі Козача Н.І., та Боднар Л.В. разом з своїми школяриками ходили на екскурсію у весняний парк. Було цікаво, весело, пізнавально!

/Files/images/весна.jpg /Files/images/весна 2.jpg

02.06.2016р. Екскурсія учнів 1 - 4 класів: Дубно - Рівне (зоопарк)

Дубинський замок– один із найцікавіших замків Волині. Знаменитий скарбами, які тут зберігались у XVI-XVІI ст., легендами, підземними ходами. На території замку розмістились одразу два палаци: палац князів Острозьких та князів Любомирських. На території є кузня, у якій займаються реконструкцією; є місця для стрільби з луку.


Нині у давніх стінах Дубенського замку діють музейні виставки, зокрема «Скарби наші духовні». Завітавши на цю виставку, у вас була унікальна можливість побачити оригінальні експонати, серед яких немає жодної копії. Також ми побачили найдавнішу реліквію - вилитий 1575 року дзвін, на якому викарбовано церковнослов’янські цифри; латунний п’ятисвічник, до якого у минулому виготовляли спеціальні метрові свічки.

Із захопленням ми пройшлись підземеллями замку! Місцями вони підсвічуються, там трохи сиро і моторошно, навколо лише старовинна кладка.

/Files/images/DSC02278.JPG

Рівненський зоопарк – це колекція з150видів тварин,улюблене місце відпочинку та прогулянок всією сім´єю.Основна частина зоопарку – це залишки старого фруктового саду та єдиний в межах міста природний лісовий масив площею4,7га.Натериторії зоопарку знаходиться більше130видів деревних,чагарникових та трав´янистих рослин. Ми милувались чарівною природою, із задоволенням спостерігали за поведінкою звірів. Найбільше діткам сподобалось годувати мавпочок горішками.

/Files/images/DSC02355.JPG

Наприкінці екскурсії на діток чекав ще один приємний сюрприз – мотузковий парк.

/Files/images/DSC02375.JPG

06.06.2015р. Екскурсія замками Львівщини: Золочів - Підгірці - Олесько.

Учні та вчителі здійснили цікаву подорож трьома найвідомішими середньовічними замками Львівщини, які увійшли до відомого туристичного маршруту "Золота Підкова".

Першим ми відвідали Золочівський замок, збудований у XVII ст., як добре укріплена фортеця, а також як резиденція польського короля Яна ІІІ Собеського. Учні мали змогу відвідати королівські палати, Китайський Палац, у якому відкрито музей східних культур, а також загадати бажання на загадковому камені часів тамплієрів.

/Files/photogallery/1343/DSC00245.JPG

Далі наш маршрут пролягав через Підгорецький замок. Цей замок захоплює своєю красою, неповторним парком, підземеллями та легендами про них. Він вважався одним з найкращих у цілій Європі. У замку раніше проходили урочисті прийоми, бали, паради. Періодично сюди приїжджали лицарі після битв, щоб відпочити і розважитися.

/Files/photogallery/1343/DSC00265.JPG

Остання наша зупинка - це Олеський замок - найдревніший зі збережених на Львівщині, який першим в Україні став замком - музеєм. У замку зберігаються цінні музейні експонати: картини, скульптури, меблі. Учні з цікавістю розглядали багатий інтер"єр, з радістю прогулялись старовинним парком.

/Files/photogallery/1343/DSC00299.JPG

03. 06. 2014р. Екскурсія за маршрутом "Збараж - Кременець - Вишнівець".

У місті Збараж відвідали замковий комплекс нащадків Дмитра Корибута, князів Збаразьких і Вишнівецьких - Збаразький замок, побували у його унікальному підземеллі.

/Files/images/DSC09235.JPG

У місті Кременець Тернопільської області частково збереглась Надбрамна вежа та Вежа над містом, сліди колодязя, значна частина оборонної стіни 8 - 12 м. Там дуже приємна і лагідна атмосфера, повівав легенький вітерець і пахло хвоєю. Вигляд зверху Замкової гори на будиночки чарівний, милувала око кожна хатинка.

/Files/images/DSC09253.JPG

Відпочинок на природі.

/Files/images/DSC09292.JPG

/Files/images/DSC09295.JPG

Потомилися ми трішки... Повертаємось додому.

30/05/2016р. В гостях у вчительки.

Гостинність - це народна традиція з любовю та повагою приймати та частувати гостей.

/Files/images/P5310758.JPG

/Files/images/IMG_20160530_160707.jpg

На природі

/Files/images/P5300740.JPG

Смачне морозиво

/Files/images/P5300743.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 170

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.